XperLog Lojistik

Kanada Hava Taşımacılığı

Kanada (Canada) – Türkiye arası denizyolu ve havayolu yüklemeleriniz için Xperlog olarak en uygun navlun ve en hızlı transit süreler ile taşıma yapmaktayız. Konteyner bazında da ithalat ve ihracat olarak Denizyolu ve Havayolu Nakliye Servisimizden yararlanabilirsiniz.Anasayfa » Hizmetlerimiz » Havayolu Taşımacılığı » Kanada Havayolu Taşımacılığı


Kanada Havayolu Taşımacılığı Hakkında


Kanada Havayolu Taşımacılığı ithalat veya ihracatçı firmalarının denizyolu yüklemeleri dışında kullanmış olduğu bir alternatiftir. Kanada Havayolu Nakliyesi malzemelerini hızlı bir şekilde teslim almak veya göndermek isteyen firmalar tarafından denizyoluna oranla maliyetli olsa da tercih edilmektedir. Kanada Havayolu yüklemeleri havalimanı teslim olmakla birlikte talep edilen adres teslim olarak da organize edilebilmektedir.

Kanada Havayolu Kargo İçin Kullanılan Uçak Tipleri Nelerdir?

Kanada havayolu kargo yüklemeleri için genellikle iki tip uçak tipi kullanılmaktadır. Kanada havayolu taşımacılığında kullanılan uçak tipinden ilki tarifeli yolcu uçaklarıdır. Gönderilecek malzemeler yolcu uçaklarının kargo bölümüne belirtilen limitlerdeki ölçülere göre gönderilir. Kanada Havayolu kargolarında tarifeli yolcu uçağı kullanıldığı taktirde havayolu navlun maliyeti daha uygun olmaktadır. Fakat eğer gönderilecek malzemeler yolcu uçağına sığmayacak büyüklükte ise diğer uçak tipi kullanılması gerekir.

Kanada Havayolu Kargo taşımalarında kullanılan bir diğer uçak tipi Kargo uçağıdır. Kanada Hava Taşımacılığında tarifeli yolcu uçaklarına kargo ölçülerinden dolayı sığmayan kargolar bu uçak tipi ile organize edilmektedir. Kargo uçak tiplerinin havayolu maliyetleri tarifeli yolcu uçakların göre bir miktar daha yüksektir.

Kanada Türkiye Havayolu Taşımacılığında Transit Süreler Kaç Gündür?

Kanada Türkiye havayolu kargo yüklemelerinde transit süreler kullanılan havayolu firması ve servisine göre değişiklik göstermektedir. Kanada Hava Kargo yüklemelerinde bazı servisler Kanada – Türkiye arası direkt servis olmaktadır. Eğer bu servisler kullanılır ise transit süresi 1 gün olmaktadır. Aktarmalı havayolu servisleri kullanıldığı taktirde ise transit süre aktarma yapılan havalimanındaki yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir.

Kanada Havayolu Yüklemelerinde Kullanılan Uluslararası Havalimanları Nelerdir?

Kanada havayolu taşımacılığında kullanılan birçok uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanları aşağıdaki listede belirtilmiştir. En fazla yoğun olan havalimanları St.John`s International Airport (IATA kodu: YYT) ve Toronto Pearson International Airport (IATA kodu: YYZ) olarak bilinmektedir. Xperlog Uluslararası Taşımacılık olarak Kanada havayolu yüklemeleriniz için bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Havayolu Kargo İçin Kullanılan Uluslararası Havalimanları Aşağıdaki Gibidir.

  • St. John’s International Airport
  • Vancouver International Airport
  • Toronto Pearson International Airport
  • Halifax Stanfield International Airport
  • Montreal Pierre Elliott Trudeau International Airport
  • Ottawa McDonald-Cartier International Airport
  • Calgary International Airport

Zamanında Teslimat

Xperlog ile sevkiyatlarınız, planlanan ve taahhüt edilen zamanda yapılır.Güvenli

Xperlog ile ürünleriniz, sigortalı ve en güvenli şekilde teslimat adresine ulaştırılır.DepolamaHava Koşulları
Hemen Ara