XperLog Lojistik

Güney Kore Havayolu Taşımacılığı

Güney Kore – Türkiye arası denizyolu ve havayolu yüklemeleriniz için Xperlog olarak en uygun navlun ve en hızlı transit süreler ile taşıma yapmaktayız. Konteyner bazında da ithalat ve ihracat olarak Denizyolu ve Havayolu Nakliye Servisimizden yararlanabilirsiniz.Anasayfa » Hizmetlerimiz » Havayolu Taşımacılığı » Güney Kore Havayolu Taşımacılığı


Güney Kore Havayolu Kargo


Güney Kore Havayolu Taşımacılığı uluslararası birçok havayolu firmasının Türkiye`ye servisi verdiği bir taşıma şeklidir. Güney Kore Havayolu nakliyeleri için genellikle Incheon International Airport kullanılmaktadır.

Güney Kore Havayolu Kargo servisi ithalatçıların hızlı bir şekilde istedikleri ham madde, yedek parça, makine veya satışını yapacakları hızlı tüketim ürünlerini tedarik etmek için kullanılmaktadır. Güney Kore Hava Kargo servisi denizyolu navlun maliyetine oranla daha fazla olmasına rağmen üretimin durmaması veya müşteri memnuniyetine önem verdiklerinden dolayı bu servisi tercih edebilmektedirler.

Güney Kore Havayolu Servisleri

Güney Kore Havayolu taşımacılığında ağılıklı olarak genel hava kargo kullanılmaktadır. Bunun dışında kurye servisleri ve proje yüklemelerinde kullanılmak üzere Charter uçak servisleri de kullanılabilmektedir.

Güney Kore Havayolu genel kargo ile yolcu uçakları ile servisler sağlanmaktadır. Veya daha özel ölçülerde olan yük ve paletler için kargo uçakları ile Güney Kore Türkiye arası havayolu hizmetleri bulunmaktadır.

Güney Kore Hava Taşımacılığında malzemeler paletli olarak veya karton olarak yüklenmektedir. Dökme veya Çuval ile de yükleme kabul eden havayolu firmaları bulunabilir. Fakat Xperlog olarak elleçleme konusunda en uygun taşımanın palet ile yükleme olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca Havayolu yüklemelerinde hasar görme ihtimalini de en aza indirmek için paletli yükleme yapmayı tavsiye ederiz. Güney Kore hava taşımacılığında eğer karton olarak yükleme yapmak istenirse paketlemenin sağlam bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Güney Kore Havayolu Transit Süreleri

Güney Kore Havayolu servislerinde transit süreler direkt hat olan havayolu firmaları ile 1 gün sürmektedir. Güney Kore Havalimanından çıkış yaptıktan sonra Türkiye havalimanlarına 12-14 saat sonrasında varış yapmaktadır. Aktarmalı servisler ile transit süreler aktarım yapılacak havalimanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Güney Kore`den Türkiye havalimanlarına aktarmalı servisler ile transit süreler 3 ila 5 gün veya 5 ila 10 gün arasında olabilmektedir.

Güney Kore Havalimanları

Güney Kore Uluslararası Havalimanlarından en yoğun ve servislerin en fazla olduğu havalimanı Incheon Uluslararası Havalimanıdır. Bu havalimanı dışında birkaç tane daha uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Fakat Güney Kore coğrafi olarak çok büyük bir ülke olmadığı için ihracatçılar servis ve operasyonel konuda daha hızlı olması amacıyla Incheon Uluslararası Havalimanını (INC) kullanmaktadırlar.

Zamanında Teslimat

Xperlog ile sevkiyatlarınız, planlanan ve taahhüt edilen zamanda yapılır.Güvenli

Xperlog ile ürünleriniz, sigortalı ve en güvenli şekilde teslimat adresine ulaştırılır.DepolamaHava Koşulları
Hemen Ara