XperLog Lojistik HakkındaTelefon Numaralarımız

+90 216 370 83 34Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi -Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00-13:00Adres

Saraylar Caddesi No: 6 Vazo Maltepe / İSTANBULHangi Hizmet Hakkında Bilgi Almak İstersiniz?Kurumsal

Xperlog International Lojistik , merkezi İstanbul`da bulunan ve müşterilerine lojistik anlamda tecrübeli kadrosu ile mümkün olan en doğru ve düşük maliyetli alternatifleri sunmayı hedefleyen bir freight forwarder firmasıdır.

Xperlog International Lojistik olarak ; denizyolu  , havayolu ve karayolunda kapsamlı bilgi ve tecrübeye sahip , son derece deneyimli ve disiplinli kişilerden oluşan bir ekiptir.

Müşterilerine uzun vadeli stratejik faydalar sağlayan alternatif çözümler üretir. Müşterilere ücretsiz danışmanlık ve bilgi paylaşımında bulunarak zaman ve ekomonik olarak tasarruf sağlamayı hedeflemektedir.


Zamanında Teslimat

Xperlog ile sevkiyatlarınız, planlanan ve taahhüt edilen zamanda yapılır.Güvenli

Xperlog ile ürünleriniz, sigortalı ve en güvenli şekilde teslimat adresine ulaştırılır.DepolamaHava KoşullarıAna Destinasyonlarımız

 

Denizyolu – Havayolu ;

Özellikle Uzakdoğu olmak üzere ( Çin , Güney Kore , Taiwan)  , Amerika limanları , Ortadoğu limanlarında parsiyel ve komple konteyner olarak hizmet sunmaktayız.

Uzakdoğu yüklemelerinde yükleyicileriniz ile Çince ana dili ile iletişime geçip olası bir problem veya karışıklıkları en kısa sürede çözme hizmetine sahibiz.

Ayrıca talep ettiğiniz yükleme ile ilgili tarafımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Sizi en doğru şekilde yönlendireceğimize emin olabilirsiniz.

Karayolu ;

Karayolunda ana destinasyonlarımız Avrupa ülkeleri ve Türkiye Cumhuriyetleridir. Diğer ülkeler ile ilgili taleplerinizi spot olarak iletebilir ve buna göre tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Bizi Takip Edin!


Hemen Ara